Šiemet Mes švenčiame 25-ąjį Oreivystės centro gimtadienį. KVIEČIAME PASINAUDOTI SEZONO AKCIJA - SKRISTI VILNIUJE ARBA TRAKUOSE.

Reklama ant oro baliono

Jei ieškote naujų, netradicinių reklamos formų, pakelkite akis į dangų ir pamatysite neaprėpiamą erdvę reklamai. Tada prisiminkite: čia gali būti Jūsų reklama…

Oreivystės centras gali organizuoti Jums išskirtinę reklamą – reklamą danguje.

Oro balionas – tai didžiulis skraidantis reklaminis plotas, gerai matomas iš bet kur, mielai sutinkamas visuomenės ir maloniai priimamas bet kurios tikslinės auditorijos. Klasikinio oro baliono aukštis yra apie 20 m, skersmuo – 18 m, o reklaminis plotas siekia kelis šimtus kvadratinių metrų. Oro balionas viena iš nedaugelio transporto priemonių, kurios gali skraidyti virš didelių miestų ar žmonių susibūrimo vietų. Baliono neįmanoma nepamatyti.

Oro balionas yra labai mobilus: jis gali būti nesunkiai pervežtas iš vienos vietos į kitą.

Oro balionas gali skristi arba kilnotis ant virvių Jus dominančiame renginyje*. Klasikinės formos oro balionai yra patogūs ir praktiniais tikslais, priklausomai nuo dydžio juo galima sportuoti, bei skraidinti keleivius.

Dangus – begalinis, skriskime kartu! Oreivystės centras galėtų pasiūlyti Jums oro balioną, kurio dizainas atitiktų Jūsų kompanijos stilių, logotipą, būdingas spalvas bei motyvus. Jums tereikia nuspręsti.

Klasikinės formos oro balionas gaminamas 3-4 mėnesius ir kainuoja apie 20- 60 tūkst. EUR plius PVM. Klasikinės formos oro baliono eksploatacijos kaina  nuo 300  EUR plius PVM / val.

Esant poreikiui, galėtume pasiūlyti reklamą ant jau pagaminto oro baliono. Reklamos gamyba truktų 1-2 savaites, kainuotų apie 3 – 5 tūkst. EUR. Baliono eksploatacijos kaina svyruotų apie 300 – 600 EUR / val.

* Jei vėjo greitis neviršyja 2,5 m/s

karsto-oro-balionas-LY-LUXkarsto-oro-balionas-LY-NEDkarsto-oro-balionas-LY-SUA


karsto-oro-balionas-LY-DNBkarsto-oro-balionas-reklamai-lidl