Sveiki atvykę į 2021 metų skrydžių karšto oro balionais sezoną... Šiemet išpildysime visas Jūsų dangiškas svajones...

Organizacija

VšĮ Oreivystės centras / Ballooning.lt

VšĮ Oreivystės centras / Ballooning.LT yra, ko gero, didžiausia skrydžių oro balionais organizacija Baltijos šalyse. Nuo savo veiklos pradžios, t.y. 1997 metų, Oreivystės centras yra suorganizavęs daugiau nei 10 oro balionų renginių, tarp jų 1997 m. ir 2018 m. Lietuvos karšto oro balionų čempionatus ir 2003 m. Europos karšto oro balionų čempionatą, paruošęs apie 100 naujų oro balionų pilotų, įgyvendinęs keletą netradicinių projektų, paskraidinęs virš 30 tūkstančių keleivių iš Lietuvos ir užsienio.

Oreivystės centras / Ballooning.lt pilotai yra skraidę Europoje, Azijoje, Afrikoje, Šiaurės Amerikoje ir Australijoje. Nuo 2011 metų Oreivystės centras / Ballooning.LT keleivius skraidina ir Prancūzijoje.

Oreivystės centras / Ballooning.lt yra oficialus Lietuvos oreivių federacijos, kuri priklauso Lietuvos aeroklubui, narys.

Oreivystės centras / Ballooning.lt vienija 14 oro balionų pilotų ir apie 50 komandos narių.

Oreivystės centras / Ballooning.lt yra išskirtinis Čekijos oro balionų gamintojo „Kubiček Balloons“ atstovas Lietuvoje.

Oreivystės centras / Ballooning.lt skiria ypatingą dėmesį skrydžių saugai.

Oreivystės centras / Ballooning.LT savo komercinę veiklą vykdo; t.y. keleivius skraidina, griežtai laikydamasis Europos Komisijos Reglamento (ES) 2018/395. Vadovaudamasis šiuo reglamentu Oreivystės centras / Ballooning.lt savo veiklą yra deklaravęs LR Transporto kompetencijų agentūrai, kuri atlieka civilinės aviacijos priežiūrą.

Visi Oreivystės centras / Ballooning.LT pilotai turi galiojančias licencijas, reikiamas kvalifikacijas ir sveikatos pažymėjimus. Visi Oreivystės centras / Ballooning.LT oro balionai yra reguliariai, ne rečiau nei kartą per metus, tikrinami sertifikuotoje techninės priežiūros organizacijoje, kaip tai numatyta pagal Europos Sąjungos reikalavimus.

Visi su Oreivystės centras / Ballooning.LT skrendantys keleiviai yra apdrausti privalomu Orlaivių civilinės atsakomybės ir keleivių draudimu.