Šiemet Mes švenčiame 25-ąjį Oreivystės centro gimtadienį. Didžiuojamės, kad savo klientus galime skraidinti su naujausiais oro balionais Lietuvoje. Saugumas ir komfortas svarbiausia.

Reklama ant figūrinio oro baliono

Figūrinis oro balionas – unikali reklamos forma, nes vienu metu gali pasiekti keletą reklaminių tikslų:

  • vardo žinomumą;
  • vardo susiejimą su preke;
  • prekės formos ir spalvų atpažįstamumą;
  • išskirtinį visuomenės ir žiniasklaidos dėmesį.

Figūrinis oro balionas visiškai atspindi Jūsų prekės ženklą ar įmonės simbolį. Be to, figūriniu balionu galite skraidyti kaip ir bet kokiu kitu oro balionu.

Figūrinis oro balionas užtikrina išskirtinį visuomenės dėmesį. Figūrinis balionas yra matomas ir atpažįstamas ne tik danguje, bet ir spaudoje bei įmonės reklaminėje medžiagoje.

Iš principo, įmanoma pagaminti bet kokios formos oro balioną, pradedant krepšinio kamuoliu ir baigiant Valdovų Rūmais. Jums tereikia pasirinkti Jums priimtiną formą.

Figūrinis oro balionas gaminamas apie 4 mėnesius, kainuoja apie 60 – 120 tūkst. Eur. plius PVM. Figūrinio oro baliono eksploatacijos kaina apie – 300 – 1000 eur / val.

reklama-ant-figurinio-oro-balionofigurinis-karsto-oro-balionas-pilisgeltonas-figurinis-oro-balionasreklama-ant-oro-baliono-boruzefigurinis-oro-balionas-ragana-ant-sluotosfigurinis-karsto-oro-balionas-saulutereklama-ant-karsto-oro-baliono-karvutefigurinis-karsto-oro-balionas-berniukasfigurinis-karsto-oro-balionas-pandafigurinis-karsto-oro-balionas-karuselefigurinis-oro-balionas-zvereliaifigurinis-karsto-oro-balionas-garvezys