Sveiki atvykę į 2021 metų skrydžių karšto oro balionais sezoną... Šiemet išpildysime visas Jūsų dangiškas svajones...

Mes darome – Jūs matote

Per savo veiklos istoriją Oreivystės centras / Ballooning.lt organizavo daugiau nei 30 įspūdingiausių ir nepamirštamų projektų susijusių su karšto oro balionais, pelniusių visuomenės dėmesį ir įvairius apdovanojimus. Štai keletas jų…

„Kylam“: Oro balionai – skrydžių romantika

„Kylam“: Ukmergėje varžėsi Lietuvos ir užsienio oreiviai

G. Leškevičius: oro balionai aviacijoje – tarsi džiazas muzikoje

2012 m. kovo mėn. – Jungtinė žurnalo „TopGear Lietuva“ ir Oreivystės centro / Ballooning.lt komanda realizavo nutrūktgalvišką projektą: sukryžmino bestogį „Smart Fortwo Cabriolet“ su karšto oro balionu ir atliko pirmąjį oreivystės istorijoje laisvą skrydį automobiliu (pilotas Aurimas Vengrys).

Kiti projektai

  • 2018 m. gegužės mėnesį Oreivystės centras šventė savo 21 metų jubiliejų. Šia proga buvo suorganizuotas aukšto lygio Karšto oro balionų čempionatas Ukmergėje virš unikalių to regiono dvarų.
  • 2007 m. gegužės mėnesį Oreivystės centras šventė savo 10 metų jubiliejų. Šia proga buvo suorganizuota graži ir spalvinga oro balionų regata „STATOIL CUP 2007 – Oreivystės centrui 10 metų“.
  • 2003 m. Vilniuje įvykęs Europos oro balionų čempionatas vainikavo programą „Eurocentras – Lietuva atvira pasauliui”, į Vilnių sukvietęs apie 100 oro balionų iš visos Europos. Tai buvo didžiausias oro balionų renginys Lietuvoje per visą oreivystės istoriją.
  • 2002 m. tarptautinė oro balionų šventė „Eurocentras 2002” buvo suderintas su 3 sportiniais renginiais: Europos oro balionų prieščempionačiu, 10-uoju Lietuvos ir 2-uoju Latvijos nacionaliniais čempionatais
  • 2001 m. įvyko Tarptautinės oro balionų varžybos „Eurocentras 2001” ir 9-asis Lietuvos oro balionų čempionatas.
  • 2000 m. atgaivintas senas tradicijas turinčio (leidžiamo nuo 1935 m.) vienintelio Lietuvoje aviacinio žurnalo „Lietuvos sparnai“ leidimas.
  • 1999 m. oro balionų šventė „Eurocentras 99”, žiniasklaidos buvo pripažintas vienu įspūdingiausių vasaros renginių Vilniuje.
  • 1997 m. įvykęs pirmas oro balionų renginys „Eurocentras ’97” ir 5-asis Lietuvos oro balionų čempionatas dėl savo novatoriškumo ir senųjų tradicijų darnos buvo paskelbti Lietuvos oreivystės Renesansu.
  • „Eurocentras – Lietuva atvira pasauliui” – tai 1997 m. pradėta vykdyti ilgalaikė oro balionų renginių programa. Pagal šią programą 1997 – 2003 m. Oreivystės centras organizavo 7 karšto oro balionų renginius Vilniuje, Trakuose ir Europos centre. Renginiai buvo skirti geografiniam Europos centrui pažymėti.