D.U.K
-
Kaip registruotis skrydžiui oro balionu?
Registruotis skrydžiui patogiausia paskambinus mūsų bendruoju telefonu +370 652 00510 (nuo 8:00 val. iki 21:00 val.) arba per registracijos sistemą tinklapyje www.ballooning.lt, spustelėjus nuorodą (REGISTRUOTIS SKRYDŽIUI) pradiniame puslapyje. Registruojantis reikia nurodyti skrendančių asmenų skaičių, jų vardus, pavardes, svorį, bilietų/dovanų sertifikatų numerius ir kontaktinę informaciją.
Taip pat galima registruotis el. paštu: info@ballooning.lt
-
Kaip sužinoti kur kils karšto oro balionai tą dieną?
Sprendimas dėl skrydžio, pakilimo vieta ir laikas yra sužinomi tik tą pačią dieną. Kai yra nustatoma pakilimo vieta ir laikas, informacija yra paskelbiama mūsų Facebook paskyroje – Oreivystės centras / Ballooning.lt. Jeigu tą dieną oro balionai Vilniuje nekyla netalpinama jokia informacija.
-
Kodėl Vilniuje sumažėjo skrydžių oro balionu?
Vilniaus miestas sparčiai plečiasi, ypač plėtra pastebima Oro uosto veikloje, intensyvėja oro eismas. Nuo 2019 metų skrydžiai Vilniuje yra ribojami Oro Navigacijos kontrolės. Jei leidimas nėra gautas pakilti Vilniuje, skrydžiai automatiškai yra perkeliami į Trakus (25 km nuo Vilniaus) ar į kitas Vilniaus apylinkes. Tokiu atveju Jūs būsite paimti iš Vilniaus ir nuvežti į naują pakilimo vietą, o po skrydžio parvežti atgal. Visą reikalingą informaciją mes Jums pateiksime dieną prieš skrydį, išskirtiniais atvejais skrydžio dieną.
Nuo 2023 m. birželio mėn. 1 dienos įsigaliojo itin skrydžius virš Vilniaus ribojančios skrydžių taisyklės, dėl kurių pakilimų mieste sumažėjo apie 80 proc. Nuo matyta, kad yra ribojamas oro balionų skaičius ir kryptys, į kuris gali skristi.
-
Kaip įsigyti dovanų sertifikatą / skrydžio bilietą?
Skrydžio bilietą ar dovanų sertifikatą galite užsisakyti mūsų bendruoju telefonu +370 652 00510 (nuo 8:00 val. iki 21:00 val.), el. paštu info@ballooning.lt arba paspaudę nuorodą PIRKTI tinklapyje www.ballooning.lt. Jūsų įsigytą popierinį dovanų sertifikatą įpakuosime į dailų, dovanoti tinkamą voką arba per kelias minutes elektroninį dovanų kuponų gausite tiesiai į el. paštą.
-
Ar saugu skristi oro balionu, ar tikrai karšto oro balionas yra viena saugiausių transporto priemonių?
Taip, oro balionas yra viena saugiausių transporto priemonių. Dėl gana paprastos savo konstrukcijos oro balionai itin retai genda. Nepaisant to, karšto oro balionams kasmet atliekama išsami techninė patikra, kurios metu nustatoma, ar orlaivis tinkamas eksploatuoti. Taip pat, prieš kiekvieną skrydį pilotas atlieka operatyviąją patikrą.
Didžiausia rizika skrydžio metu tenka žmogiškajam faktoriui. Visgi, oro balionų pilotų sveikata ir kompetencija yra griežtai tikrinama. Kiekvienas orlaivio vadas turi turėti galiojantį sveikatos pažymėjimą ir galiojančią piloto licenciją.
-
Ar reikia papildomai apsidrausti prieš skrendant oro balionu?
Visi oro baliono keleiviai yra apdrausti specialiu Skraidymo aparatų ir pervežėjų oru civilinės atsakomybės ir keleivių privalomuoju draudimu pagal Europos Sąjungos reikalavimus. Taigi, papildomai draustis tikrai nebūtina.
-
Kada pranešama apie skrydį jau užsiregistravusiems keleiviams?
Su keleiviais susisiekiame iš karto, kai tik galime patvirtinti susitikimo vietą ir laiką, remdamiesi išsamiomis orų prognozėmis, bet ne vėliau, nei skrydžio dieną iki 14:00 val. (vakariniam skrydžiui). Jeigu skrydis rytinis, detalią informaciją pateikiame dieną prieš skrydį nuo 15:00 val. iki 21:00 val. Keleiviai informuojami iš eilės, pagal registracijos laiką.
Apie numatomas galimybes skristi, remdamiesi preliminariomis orų prognozėmis, dažnai galime informuoti ir prieš 3–4 dienas.
Jeigu nurodėte tik skrydžio vietą, bet nenurodėte konkrečios datos – su Jumis susisieksime, kai tik susidarys norinčiųjų skristi grupė Jūsų nurodytoje vietoje.
-
Kodėl skrydis gali būti atšauktas arba perkeltas?
Skrydis oro balionu visiškai priklauso nuo meteorologinių sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir t.t. Paprastai meteorologinės sąlygos yra numatomos iš anksto, tačiau kartais išankstinė prognozė būna netiksli arba neišsami. Todėl net atvažiavus į starto vietą, pilotas turi teisę įvertinęs esamą situaciją skrydį atšaukti saugumo sumetimais.
-
Ar galima pratęsti dovanų sertifikatą, jei taip, kokios sąlygos ir kainos?
Taip, galima. Jei kuponas jau yra pasibaigęs iki 1 mėn., tai kuponas bus pratęstas nemokamai. Taip pat jei kupono galiojimo metu esate nėščia, turite rimtą traumą ar sveikatos bėdų, būtinai su mumis susisiekite iki kupono galiojimo pabaigos ir mes jį pratęsime nemokamai. Jei kuponas yra pasibaigęs iki 3 mėn., reikia sumokėti 20 proc. Kupono vertės pagal pratęsimo dieną galiojančias kainas. Jei ilgiau, nei 6 mėn., tai 50 proc. Kupono vertės pagal pratęsimo dieną galiojančias kainas.
-
Kuo sužavi skrydis oro balionu ir kodėl verta tai išbandyti?
Skrydis oro balionu tarsi „užaugina sparnus“. Tai unikali galimybė žmogui pajusti, ką reiškia pakilti virš žemės ir lėtai skrendant pavėjui stebėti, kas driekiasi po kojomis: miestą, gamtos stebuklus, miniatiūrinius žmones. Nuostabiausia, kad net bijantys aukščio, po skrydžio oro balionu pripažįsta jautęsi puikiai ir patyrę tik geriausias emocijas.
-
Kodėl skrydis karšto oro balionu yra puiki DOVANA mylimajam, draugui, giminaičiui?
Esame tikri: žmonės labiausiai džiaugiasi dovanotais įspūdžiais, nauja patirtimi, geromis emocijomis. Ne daiktais. Dovanodami skrydį oro balionu, parodysite išskirtinį, tikrą, malonų dėmesį.
-
Ar skrendant nebus šalta? Kaip rengtis ir kokią avalynę rinktis skrydžiui?
Skrendant oro balionu, temperatūros pokyčiai yra nežymūs. Ruošiantis standartiniam skrydžiui, visiškai pakanka drabužių, kuriuos rengtumėtės, norėdami komfortiškai jaustis ant žemės. Oro balionas skrenda vėjo greičiu, t. y., kartu su vėju, todėl oro baliono krepšyje (gondoloje) vėjas paprastai nejuntamas. Be to, nuo veikiančių degiklių sklinda šiluma. Šiltai apsirengti būtina planuojant aukštuminius skrydžius (3 km ir aukščiau), tačiau standartinio skrydžio metu oro balionas tokio aukščio nepasiekia.
Mes visuomet rekomenduojame dėvėti ilgas kelnes, turėti lengvą drabužį ilgomis rankovėmis – tam atvejui, jeigu tektų nusileidus iki kelio paeiti per aukštą žolę, ar norint apsisaugoti nuo uodų ir mašalų po skrydžio. Lengva striukė ar megztinis pravers ir tada, jeigu vakare oras atvės labiau, negu tikėjotės. Pageidautina, kad drabužiai būtų iš natūralaus audinio (t. y., medvilnės ar kito, ne sintetinio pluošto). Taip pat rekomenduojame turėti kepurę, kuri apsaugotų galvą nuo degiklių karščio.
Ypač svarbi aprangos detalė – patogi avalynė žemu kulnu. Tinkamiausi skrydžiui – sportiniai bateliai su auliuku, apsaugantys koją nuo patempimo, jeigu tektų leistis kietai. Nerekomenduojama avėti basučių, vasarinių šlepečių. Neleidžiama avėti aukštakulnių. Rytais rekomenduojama nelaidi vandeniui avalynė.
-
Ar galima į skrydį pasiimti fotoaparatą, vaizdo kamerą?
Skrydyje leidžiama filmuoti ir fotografuoti. Prieš nusileidimą rekomenduojame aparatūrą įdėti į specialius dėklus. Visais atvejais už savo daiktų priežiūrą ir galimus jų pažeidimus atsakingi patys keleiviai.
-
Turite bilietą / dovanų sertifikatą vienam asmeniui, tačiau norėtumėte skristi dviese ar daugiau asmenų. Ką daryti?
Užpildykite skrydžio registracijos formą tokiam asmenų kiekiui, kiek norėtų skristi. Registruodami bilietą/dovanų sertifikatą turintį asmenį, nurodykite bilieto numerį. Registruodami kitus – įveskite reikiamus duomenis ir nurodykite, kad atsiskaitysite skrydžio vietoje.
-
Ar skrydis būtinai įvyks tą dieną, kurią nurodėte registruodamiesi?
Oreivystės centras – viena didžiausių oro balionų kompanijų Lietuvoje, todėl labiausiai tikėtina, kad galėsime Jus paskraidinti Jūsų norimu laiku, jeigu tik oro sąlygos bus tinkamos skristi.
Jeigu dėl oro sąlygų ar kitų aplinkybių skrydį tektų perkelti – mes visada pirmiausiai atsižvelgiame į klientų poreikius ir galimybes, stengdamiesi suderinti galimas skrydžio datas.
-
Kada ir kur pakilsime skrydžiui oro balionu?
Oro baliono pakilimo vieta priklauso nuo vėjo krypties ir greičio. Starto vietą, atsižvelgdamas į orų prognozes, parenka atsakingas pilotas likus 4 – 12 valandų iki skrydžio.
Atsakingas Oreivystės centro darbuotojas Jus detaliai informuos apie susitikimo vietą ir laiką telefonu ir/ar SMS žinute. Kad skrydis būtų suplanuotas sklandžiai, labai prašome visų keleivių į susitikimo vietą atvykti tiksliai nurodytu laiku (arba anksčiau).
-
Kiek laiko trunka skrydis oro balionu?
Skrydis oro balionu vidutiniškai trunka 1 val. (t. y., tiek laiko išbūnama ore). Tačiau, priklausomai nuo vėjo stiprumo, nusileidimo galimybių ir pan., skrisite nuo 45 min. iki 1.5 val.
Oro balioną parengti skrydžiui ir instruktuoti keleivius trunka iki pusvalandžio. Maždaug tiek pat laiko užima balioną supakuoti po skrydžio ir oreiviškai „pakrikštyti“ pirmą kartą skridusius keleivius. Ir vidutiniškai pusvalandis skiriamas grįžti iš nusileidimo vietos. Taigi, visa pramoga trunka apie 3 val., o retais atvejais – ir šiek tiek ilgiau.
-
Kas yra „oreiviškas krikštas“ ir ar jis visiems privalomas?
„Oreiviškas krikštas“ – tai visame pasaulyje paplitusi tradicija įšventinti pirmą kartą skridusiuosius į oreivių šeimą. Krikštas vyksta naudojant tris oreivystės elementus – ugnį (nes tik dėl jos skrenda karšto oro balionas), šampaną (aristokratišką gėrimą, nes oro balioną išrado aristokratai ir jis ilgą laiką buvo laikomas aristokratų privilegija) ir žemę (nes nuo jos pakylama ir ant jos nusileidžiama).
Nors „krikšto“ ar „įšventinimo“ procedūra nėra privaloma, jeigu to nepageidaujate, bet mes labai rekomenduojame joje sudalyvauti! Galime užtikrinti – „krikšto“ ceremoniją Jūs prisiminsite taip pat ilgai, kaip ir patį skrydį!
-
Kiek žmonių skrenda karšto oro balionu?
Vienu oro balionu, priklausomai nuo jo dydžio, paprastai skrenda 6 – 16 keleivių. Jei Jūs norėtumėte skristi mažesnėje grupelėje (2 – 4 asm.) ar be pašalinių žmonių, turėtumėte tai iš anksto aptarti su skrydžio organizatoriais. Tokiu atveju Jums bus pasiūlytas VIP arba romantiškas skrydis oro balionu.
-
Kokiame aukštyje skrenda karšto oro balionas?
Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje, kur oro balionų skrydžio aukštį kontroliuoja skrydžių valdymo tarnyba, skrisite nuo 150 m iki 1,5 km aukštyje. Kitose Lietuvos vietose, kur arti nėra oro uostų ir kur oro erdvė nevaldoma, pilotas aukštį pasirenka savo nuožiūra: skrydis gali būti tiek medžių viršūnių, tiek kilometro ar didesniame aukštyje, priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų aplinkybių. Oreivystės centro pilotai visada stengiasi, kad Jūsų skrydis būtų įdomus ir dinamiškas, todėl tikėtina, kad dalį skrydžio skrisite minimaliame aukštyje, o dalį – pakilsite kelis šimtus metrų ar aukščiau.
-
Kokiu maršrutu skrenda karšto oro balionas?
Oro baliono maršrutas visiškai priklauso nuo vėjo krypties ir greičio. Pilotas gali „vairuoti“ oro balioną tik tiek, kiek skiriasi vėjo kryptis ir greitis skirtinguose aukščiuose. Taip pakilęs oro balionas skrenda vėjo kryptimi ir vėjo greičiu. Kartais per 1 val. oro balionas nuskrenda 5 – 10 km, o retkarčiais – 30 ar daugiau kilometrų. Būna ir taip, kad prie žemės vėjas yra labai silpnas, bet pakilus kelis šimtus metrų – labai stiprus. Kadangi oro balionas skrenda vėjo kryptimi ir greičiu, skrisdami vėjo nejaučiame. Žinoma, prieš skrydį baliono pilotai stebi orų prognozes, todėl numano apytikslę vietą, kur oro balionas nuskris. Pagal prognozuojamą vėjo kryptį ir greitį yra parenkama ir starto vieta, kad skrydžio trajektorija būtų gražiausia ir saugiausia.
-
Mano maršrutas – ar tai įmanoma?
Jeigu norite pakilti iš savo sodybos ar aikštelės netoli namų (jeigu ji yra ne miesto teritorijoje) – dažniausiai tai įgyvendinti galima.
Jeigu Jūsų pageidaujama vieta nėra ribojamoje, draudžiamoje ar tiesiog itin nepalankioje oro balionų skrydžiams teritorijoje (pvz., viduryje didelių miškų), pakilti iš „Taško A“ arba tiesiog praskristi virš Jums norimos vietos tikriausiai bus įmanoma. Tačiau suplanuoti pakilimą „Taške A“ ir nusileidimą „Taške B“ gali užtrukti visą sezoną ar net ne vienerius metus (priklausomai nuo daugybės aplinkybių: atstumo, tinkamos vėjo krypties, greičio ir t.t.). Be to, pakilimą „Taške A“ suplanuoti žymiai paprasčiau, nei nusileidimą „Taške B“.
-
Kur nusileidžia karšto oro balionas ir kaip grįžtama į starto vietą?
Baliono nusileidimo vietą iš oro parenka pilotas, atsižvelgdamas į skrydžio laiką. Įvertinęs vėjo greitį ir kryptį, artėjant skrydžio pabaigai pilotas ieško nusileidimui tinkamos pievos su patogiu privažiavimu. Skrendantį oro balioną lydi automobilis, su kuriuo nuolat palaikomas radijo ryšys. Po skrydžio automobilis parveža keleivius į susitikimo vietą.
-
Ar galima padėti paruošti ir supakuoti oro balioną?
Oro baliono keleiviai yra kviečiami aktyviai dalyvauti tiek ruošiant oro balioną skrydžiui, tiek supakuojant jį po skrydžio. Tai puikus būdas ne tik pajusti skrydžio džiaugsmą, bet ir pačiam prisiliesti prie orlaivio ir daugiau sužinoti apie oro balionų konstrukciją, veikimo principus.
-
Vaikai, senjorai, besilaukiančios moterys – kada ir kas gali skristi?
Vaikai. Mes rekomenduojame skristi ne jaunesniam, nei 7 metų ir ne žemesniam, nei 110 cm ūgio vaikui (lydint suaugusiajam). Jeigu norite paskraidinti mažesnį vaiką, rekomenduojame pirmiausiai ne užsakyti skrydį, o vaiką atsivesti į balionų starto lauką, stebėti, kaip jis reaguoja į degiklių garsą ir liepsną.
14–16 metų jaunuolis oro balionu gali skristi be suaugusiojo. Tačiau tėvai ar globėjai keleivį privalo atlydėti į skrydį ir pasirašyti skrydžio instruktažą, važiuoti paskui oro baliono žemės komandą ir pasitikti savo keleivį.
Senjorai. Visame pasaulyje oro balionais skraido labai daug vyresnio amžiaus žmonių. Lietuva – ne išimtis. Ypač šią pramogą mėgsta vyresni užsieniečiai. Kiekvienas asmuo turi įvertinti savo sveikatos būklę ir galimybes. Vis dėlto, jei turite abejonių dėl savo sveikatos, būtinai pasitarkite su gydytoju ir apie sveikatos sutrikimus informuokite pilotą.
Besilaukiančios moterys. Mūsų organizacija visada pataria skristi saugiai, todėl besilaukiančioms moterims rekomenduojame skrydį atidėti.
-
Kada prasideda ir kada baigiasi karšto oro balionų skrydžių sezonas?
Esant palankioms oro sąlygoms, karšto oro balionais galima skraidyti ištisus metus. Tačiau intensyviausias skrydžių sezonas prasideda balandžio pradžioje ir tęsiasi iki spalio pabaigos priklausomai nuo oro sąlygų.
-
Kokiu paros metu vyksta karšto oro balionų skrydžiai?
Oro balionu galima skristi ryte, praėjus ne daugiau kaip 3 val. po saulėtekio, kol dar neprasidėję termikai (t. y., vertikaliosios oro srovės), ir vakare, kai termikai nurimsta – apie 2 val. iki saulėlydžio.
Vasarą, priklausomai nuo dienos trukmės, skrydžiai vyksta 5:00 – 9:00 val. ryte ir 18:00 – 21:00 val. vakare. Pavasarį ir rudenį rytiniai skrydžiai prasideda šiek tiek vėliau (apie 8:00 val.), o vakariniai – truputį anksčiau (apie 16:00 val.).
-
Ar galima oro balionu skristi dieną?
Dienos metu skrydis oro balionu galimas tik šaltuoju metų laiku (vėlų rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį), kai nėra termikų. Reguliariojo sezono metu oro balionai skraido tik rytais ir vakarais.
-
Ar galima pasiimti šampano į skrydį? Ką imti ir ką daryti yra draudžiama?
Prieš skrydį ir skrydžio metu draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus (išskyrus, jei tai yra procedūros dalis ir jei leidžia baliono pilotas).
Skrydžio metu draudžiami veiksmai, galintys sukelti grėsmę skrydžio ir/ar keleivių saugumui: draudžiama liesti baliono valdymo virves, degiklius, dujų žarnas, dujų talpų čiaupus; draudžiama persisverti per krepšio bortą, neatsargiai keistis vietomis ir t.t.
Draudžiama rūkyti arčiau nei 25 m nuo oro baliono.
Draudžiama į orlaivį imti bet kokius ginklus, sprogstamąsias ar pavojingas medžiagas. Visais atvejais draudžiama vartoti narkotines bei psichotropines medžiagas. Pilotas turi teisę neskraidinti apsvaigusių ar pastebimai keliančių grėsmę asmenų. Tuo atveju, jeigu keleivis į skrydį atvyksta neblaivus (apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų), pinigai už bilietą negrąžinami.
Skrydžio metu privaloma laikytis piloto nurodymų.
-
Jau esu skridęs karšto oro balionu. Ar verta skristi dar kartą?
Tikrai taip! Mes rekomenduojame rinktis kitą starto vietą ar numatomą maršrutą, kitą paros metą, metų laiką. Galiausiai, pasiimkite kartu artimą žmogų ir padarykite jam staigmeną. Skristi oro balionu ir šalia matyti laimingą, besišypsantį artimąjį – dviguba dovana sau! Nesidrovėkite skambinti – tikrai rasime, ką Jums pasiūlyti ir kuo Jus nustebinti!
-
Kada geriau skristi oro balionu: ryte ar vakare?
Mes rekomenduojame skristi ryte, jeigu patinka romantika. Tai gaivūs, ramūs ir kupini gamtos grožio skrydžiai. Didelė tikimybė pamatyti laukinių gyvūnų jei skrisite Trakuose, arba bundantį Vilnių, Kauną, ar kitą pasirinktą miestą. Taip pat rytinio skrydžio metu nėra taip karšta, kaip vakare. Vienintelis dalykas, kad reikia atsikelti gana anksti apie 5 val. Žinoma, jeigu Jums tai atrodo neįveikiama, kviečiame skristi vakare.
-
Kokio dydžio balionu geriau skristi: mažesniu ar didesniu? Ar galima rinktis?
Oreivystės centro balionų parką sudaro 2 – vietis, 4 – vietis (dažniausiai renkasi ir skrenda atskiros kompanijos), 6-7 vietų, 8-9 vietų, priklausomai nuo žmonių svorio, 10 ir 16 vietų oro balionai. Mažesni balionai yra senesnės gamybos, neturi pertvarų yra bendra erdvė, atskirtas tik pilotas. Didesni 10 ir 16 vietų oro balionai turi pertvaras, žmonės yra atskirti po 3 – 5, balionai yra nauji, erdvūs, komfortiški, 2019 metų gamybos, todėl tikrai nereikia bijoti kitų žmonių, nes skrendant didesniu balionu, kiti žmonės taip nesijaučia, kaip skrendant mažesniu balionu ir būnant toje pačioje erdvėje.
Kokio dydžio balionu skrisite priklauso nuo oro sąlygų, žmonių kiekio ir svorio. Jei labai norite skristi mažesniu ar didesniu oro balionu, rezervuojantis skrydžiui, būtinai informuokite mus.
-
Ar pilotai kalba rusiškai arba angliškai jei turiu draugų užsieniečių?
Taip, visi Oreivystės centro pilotai kalba arba rusiškai, arba angliškai, arba ir rusiškai, ir angliškai, todėl rezervuojantis skrydžiui, pasakykite kokia kalba kalbančio piloto Jums reikės ir mes Jus priskirsime prie jo komandos.
-
Ar galima rezervuojantis skrydžiui pasirinkti man patinkantį pilotą?
Visi Oreivytės centro / Ballooning.lt pilotai yra be galo atsakingi, nuostabūs žmonės, turintys sukaupę daug skrydžio valandų. Savo patirtį tobulinę ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, todėl tikrai galėsite jaustis saugūs ir atsidūrę rūpestingose rankose. Bet jei turite išsirinkę ar draugų rekomenduojamą savo favoritą, rezervuojantis skrydžiui, būtinai pasakykite jo vardą, kad skrydžio dieną galėtumėme Jus priskirti į išsirinkto piloto komandą.
-
Kokios pakilimo vietos yra dažniausios?
Kokia pakilimo vieta bus priklauso nuo vėjo krypties ir oro uosto leidimo. Dažniausiai Vilniuje yra pakylama iš Vingio parko, nuo Barbakano kalno apačioje esančios pievelės arba nuo pievelės, esančios Žalgirio g. prie Tokvila – Toytos centro. Kaune – iš Nemuno salos arba prie Santakos stadiono. Jeigu skrydis yra Trakuose, susitikimas vyksta prie Trakų autobusų stoties, ten pilotas Jus pasiima ir nusiveža į pasirinktą pagal vėjo kryptį ir greitį, tinkamą pakilimo vietą.
-
Kaip dažnai skrydžiai vyksta kituose Lietuvos miestuose?
Patys esame iš Vilniaus, todėl skrydžiai oro balionu sezono metu Vilniuje arba Takuose vyksta kiekvieną dieną rytais ir vakarais, nes dažniausiai visada susirenka grupės ir yra daug norinčių skristi žmonių. Į kitus miestus važiuojame tik tada kai surenkame ne mažesnę, nei 6 asm. grupę. Prieš planuodami važiuoti į tam tikrą miestą, kelios dienos prieš su Jumis susisiekiame ir informuojame apie skrydžio galimybę Jūsų mieste. Jei negalite skristi, nieko tokio, kitą kartą vėl Jums skambiname ir taip, kol galiausiai suskrendate.
-
Ar oro balione galima pasipiršti?
Taip, žinoma! Galite rinktis atskirą 2 – vietį balioną, o mūsų pilotas ir visa komanda pasirūpins, kad staigmena ir ta diena būtų pati įsimintiniausia ir, kad ištartas TAIP sujungtų Jūsų širdis amžinajam skrydžiui kartu!
-
Ar vienu metu oro balionu gali skristi didelė žmonių grupė, pavyzdžiui, 20, 30 ar 40 asmenų?
Taip gali skristi vienu metu, tačiau su keliais oro balionais. Kiek ir kokio dydžio balionų reikės priklausys nuo žmonių skaičiaus ir svorio.
-
Ar skrydis gali būti tik grupinis, ar galima rinktis ir atskirą balioną be kitų žmonių?
Skrydis gali būti tiek grupinis, tiek privatus. Jei rinksitės grupinį skrydį, Jus prijungsime prie kitų žmonių ir paskraidinsime. Jei norite skristi tik su savo kompanija, galima rinktis atskirą 2 – vietį, 4 – vietį, 6 – vietį, 8 – vietį, 10 – vietį arba 16 – vietį balionus tik rezervuojantis reikia pasakyti, kad norite privataus skrydžio oro balionu.